безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні, незалежно від суми замовлення

Fitter Помічник підбору розміру

Унікальний помічник в підборі розміру

Shirts ID Персоніфікація

Shirts ID

Бажаєш дійсно особливого - замовляй вишивку ініціалів, або колір ниток для ґудзика

Про нас

Час - єдиний ресурс, який наданий кожній людині з народження в рівній мірі.

Тільки ти вирішуєш, що з ним робити - витрачати, вбивати, керувати, контролювати, змінювати, берегти, звільняти і нарешті купувати. Що б ти з ним не зробив його завжди буде менше.

Так скільки ж часу ти витрачаєш на пошуки щоденної сорочки?

6 сорочок необхідно для робочого тижня, оновлювати раз на півроку, мінімум 12 сорочок в рік. Для того щоб вибрати одну сорочку потрібно витратити 2 години з урахуванням часу на дорогу, парковку, огляд варіантів, примірку і розмову з консультантом.

Але реальність є такою, що там, де ти її купував в минулий раз таких вже немає, а дизайн нових вже змінився, інша тканина та й комір не такий. Додаємо ще 2 години на друге коло захоплюючого атракціону, і ще, і ще ...

В середньому вийдемо на 4 і 6 годин для тих, у кого почуття перфекціонізму і нерви сильніше. І навіть якщо ти на цьому собаку з'їв і вирішив скупитись про запас, максимум на що можна розраховувати - це дві одиниці, більше в цьому розмірі немає.

Підсумок 6х6 = 36 витрачених годин на рік, а за робочу кар'єру взагалі жахливі 1224 години (36 в рік на 34 роки роботи). І це все на покупку щоденної сорочки, вона не особлива, вона просто хороша, комфортна і підходить під твій костюм. Ну а тепер головне - всі ці години ти витратив ввечері, або у вихідний.

Shirts.ua продає кращу сорочку на кожен день, вона є в наявності сьогодні, завтра, завжди! З дуже приємною тканини, ідеальний класичний комір 90 °, незмінний крій.

В першу чергу ти купиш сорочку, ну а у всі наступні рази 1224 години свого часу. Використовуй свій час як вважаєш за потрібне, про сорочку ми вже подбали!

З повагою, команда "Shirts".

Бажаєш дійсно особливого — замовляй вишивку ініціалів, або колір ниток для ґудзика

Abc
Abc
Abc

Оберіть місце нанесення ініціалів на схемі

Оберіть місце розташування ґудзика на схемі

Вартість послуги
250 грн

Будьте уважні! Товар з поверненню або обміну не підлягає, термін відправки до 5ти робочих днів